День ангела Антона: характер імені, талісмани і походження

Збір коштів на потреби армії України
30.01.2017

День ангела Антона: характер імені, талісмани і походження

Сьогодні, 30 січня, свої іменини святкують чоловіки на ім’я Антон. Ми підготували для вас добірку цікавої інформації про це ім’я, його походження, значення та характер.

Значення: «Вступає в бій», «Той, що змагається в силі».

Походження: Це ім`я, ймовірно, походить від давньоримського імені Антоній. Римське родове ім`я.

Характер: Маленьким Антон чарівний і відразу ж розташовує до себе. Ці якості зберігаються у нього на все життя. Основні риси характеру Антона багато в чому схожі з характером матері, але опорою в дитинстві для нього є батько. До батьків Антон ставиться завжди з любов`ю і повагою.

Читайте також: День ангела Ніни: походження імені, характер і талісмани

Під час навчання в школі Антон не блищить успіхами і в загальній масі учнів непомітний. Але якщо Антон після школи вирішить продовжити освіту, тоді він перетворюється прямо на очах: буде багато займатися і добре здавати іспити.

Не боїться роботи, охоче береться за будь-які справи і в підсумку вміло справляється з ними. На роботі він стане майстром своєї справи, може стати і талановитим вченим. Любить книги і читає їх з величезним задоволенням.

Антон у відносинах з жінками імпульсивний, почуття іноді беруть верх над розумом, і тоді він може нанести образу близькій людині, але доброта і поступливість дозволяють уникати йому серйозних конфліктів. До вступу в шлюб Антон ставиться з усією серйозністю.

Читайте також: День ангела Максима: походження імені, характер і талісмани

Чим порадувати іменинника: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад золоту рибку у вершках.

Фоносемантика: Слово Антон справляє враження чогось хорошого, красивого, простого, мужнього, гучного, хороброго, активного, яскравого, радісного.

Талісман: актинія. Колір: білий. Камінь: гранат. Знак зодіаку: ім`я підходить Левам і Козерогам.

За матеріалами www.calend.ru

, , переглядів: 1 628

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *