День ангела Кирила: походження імені, талісмани та характер

Збір коштів на потреби армії України
27.02.2017

День ангела Кирила: походження імені, талісмани та характер

Сьогодні, 27 лютого, свої іменини святкують чоловіки на ім’я Кирило. Ми підготували для вас низку цікавої інформації про характер цього імені, його значення та фоносемантику.

Значення: «Пан», «Владика».

Походження: Ім`я давньогрецьке, зменшувальне від Кир.

Характер: Маленький Кирило дуже допитливий. Його цікавить буквально все: чому літають літаки, звідки беруться діти, навіщо цвірінькають горобці. Читати починає рано і швидко проковтує всі книги, наявні в будинку, іноді зовсім не розуміючи змісту. Має хорошу пам`ять. З дитинства засвоює правила гарної поведінки, і в школі вчителі ставлять його в приклад іншим дітям.

Читайте також: День ангела Артема та Євгенії: значення імен, характер і талісмани

Від надмірної позитивності в Кирила можуть виявитися ознаки зазнайства, він може стати егоїстом. Кирило дуже неохоче буде давати списувати домашні завдання своїм одноліткам. Прагне всюди бути першим – і в навчанні, і в іграх. 

Відноситься до людей з підвищеною самооцінкою. Любить покрасуватися і постійно чекає похвали на свою адресу. У суперечці його в першу чергу привертає можливість проявити свої знання і здібності, істина для нього виявляється на другому місці.

При виборі дружини думає про те, яке вона буде справляти враження на оточуючих. З ревнощами ставиться до знайомих дружини, сам, як правило, не зраджує. Надає допомогу по дому, але тільки якщо його про це попросять. З тещою перебуває в неприязних відносинах.

Читайте також: День ангела Світлани: походження імені, талісмани та характер

Чим порадувати іменинника: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, куряче фрикасе з печерицями.

Фоносемантика: Слово Кирило справляє враження чогось шорсткого, незграбного, ніжного, слабкого, гарячого, тихого, маленького, рухомого, швидкого.

Талісман: ракета. Колір: блакитний. Камінь: сапфір. Знак зодіаку: ім`я підходить Овнам, Терезам, Стрільцям і Водоліям.

Джерело: www.calend.ru.

, , переглядів: 1 289

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *