День ангела Віктора: значення імені, характер і талісмани

Збір коштів на потреби армії України
03.03.2017

День ангела Віктора: значення імені, характер і талісмани

Сьогодні, 3 березня, свої іменини святкують чоловіки на ім’я Віктор. Ми підготували для вас добірку цікавої інформації про це ім`я, його походження, значення та характер.

Значення: «Переможець».

Походження: Ім`я має грецьке коріння.

Характер: Віктор – довірливий хлопчик, вірить усьому, що говорять йому дорослі. Дізнавшись про обман, він сильно засмучується, Віктор НЕ злопам`ятний, швидко забуває образи й знову з довірою ставиться до людей. Можна намагатися змусити Віктора займатися музикою, наприклад, навчати грі на піаніно або скрипці, але малоймовірно, що з Віктора вийде професійний музикант.

Читайте також: День ангела Романа: значення імені, характер і талісмани

Щирий інтерес у хлопчика будуть викликати книги про індіанців і фільми про розвідників. Небезпечні пригоди викликають у нього більше почуттів і емоцій, ніж абстрактні музичні образи. Ставши дорослим, Віктор буде вибирати професію, більше пов`язану з чимось конкретним і відчутним. З нього вийде хороший електрик або шофер. Він може стати професійним футболістом, домогтися великих успіхів у стрільбі з лука. Якщо ж Віктор стане художником, то, швидше за все, він віддасть перевагу графіці.

Віктор – борець за справедливість. Дізнавшись про поганий вчинок рідних або близьких, буде довго волати до їх совісті і розсудливості. Для шлюбу Віктор володіє такими необхідними якостями як терпіння, обгрунтованість, неквапливість, здатність займатися копіткою і монотонною працею.

Читайте також: День ангела Ірини та Лева: фоносемантика імен, характери і талісмани

Він здатний виконати в будинку будь-яку роботу – від лагодження крана до миття посуду. Якщо дружина намагається командувати ним, то він ставиться до цього поблажливо і не намагається робити з цього проблему. У Віктора сильно розвинене почуття обов`язку. Віктор – хороший, але строгий батько. Його дітям доведеться постійно дотримуватися складеного розпорядку дня й виконувати всі заплановані справи.

Чим порадувати іменинника: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, сирну запіканку.

Фоносемантика: Слово Віктор не має виражених фоносемантичних характеристик.

Читайте також: День ангела Сергія: походження імені, характер і талісмани

Талісман: вигнута, але чітка лінія. Колір: жовто-болотний. Камінь: сердолік. Знак зодіаку: ім`я підійде Скорпіонам і Левам.

Джерело: www.calend.ru

, , переглядів: 1 710

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *