День дарування книг у Рівному

Збір коштів на потреби армії України
14.02.2018

День дарування книг у Рівному

Чи всім відомо, що 14 лютого окрім Дня всіх закоханих відзначається ще й інше свято?! Так..так. І це – Міжнародний день дарування книги (International Book Giving Day).

Започаткувала його американка Еммі Бродмурі. Ідею підказав її маленький син, який запитав маму, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги. Згодом це починання підтримали усі книголюби світу.

Міжнародний день дарування книг – це добровільна ініціатива. Вона спрямована на підвищення інтересу до книги та читання. Протягом п’яти років вона продовжує знаходити нових прихильників та учасників в усьому світі.

Зокрема, Рівненська обласна бібліотека також долучилась до Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна» ініційованої Міністерством культури України. Подаровані книги передані у військові частини Рівненщини для підтримки бойового духу та патріотичного виховання українських військовослужбовців.

У читальній залі діє коментована книжково-ілюстративна виставка «Книга – найкращий дарунок». На ній представлено цікавий асортимент нових літературних видань та рекомендації для вдалого вибору книги у подарунок.

Найкращим книжковим подарунком стане книга з автографом автора. Новинка чи хіт, проза чи поезія, автомобільний атлас чи кулінарна книга – головне щоб автор був до смаку тому, кому ви даруєте. Радимо частіше ходити до бібліотеки на презентації книг, автограф-сесії. Саме там бувають «вони» – ті, чиї кілька слів на звороті титулки нададуть книзі ексклюзивності.

Даруйте книги частіше, адже книга – не тільки джерело знань, вона – найкращий друг і порадник.


, , , переглядів: 1 015

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *