Рівненські студенти гратимуть в « Що? Де? Коли?»

Збір коштів на потреби армії України
28.05.2017

 

В Рівненському економіко-технологічному коледжі 30 травня відбудеться інтелектуальний турнір «Що? Де? Коли?» між коледжами та університетами міста. Наразі для участі зареєструвалось 18 команд, що представляють НУВГП, НаУ ОА, МЕГУ ім. академіка Степана Дем’янчука, РДГУ, РЕТК та РДАК. Турнір матиме назву «Що? Де? Коли?»

  • -Насправді ми були вражені тим, наскільки багато виявилося охочих брати участь у святі розуму, кмітливості та ерудиції. Тому переконані, що за право називатися найкмітливішою та найінтелектуальнішою командою змагатимуться кращі з кращих студентів. Наразі в Рівному достатньо рідко можна спостерігати масштабні події та проекти, що дозволяють залучити велику кількість студентів та молоді. Одні студенти апелюють до того, що, у зв’язку із виходом на фінішну пряму, у них недостатньо вільного часу. Інші говорять про те, що вони не завжди впевнені у свої силах. Проте потрібно відкинути подібні стереотипи, мобілізувати зусилля і сказати собі: “У мене все вийде”. – зазначив організатор Віктор Підгрушний.

 

До слова на переможців інтелектуальної гри чекає призовий фонд у вигляді 2-ох денної поїздки в Буковель від туристичної агенції “Сьоме небо”. Учасники турніру матимуть змогу виграти квитки в кіно від кінотеатру “Ера”  та квитки в рівненський зоопарк.

Гарячі дебати рівненських студентів

Який клуб відкрився у Рівному?

В Острозькій академії – нова спеціальність

, , , переглядів: 1 324

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *