Рівнян смішили «кроківці»

Збір коштів на потреби армії України
13.05.2017

 

 

Днями у КЗ «Рівненський міський палац культури» (Текстильник) відбулась перша гра  восьмого сезону міського чемпіонату команд КВН «К.Р.О.К» (Кубок Рівного з КВН») Цьогоріч – відвідування заходів абсолютно безкоштовне, так як і участь, робота з тренерами, тощо.

Десять команд серед яких є як знані колективи (учасники Рівненської Ліги Сміху – «Майлі Сайрус» та «Крик Вільгельма») так і абсолютні новачки, що вперше вийшли на сцену змагались між собою у двох конкурсах. В першому конкурсі команди та тренери показали візитку на тему «Знайомство з тренером», а другий конкурс мав назву «Наша фотосесія» і в ньому команди в 10 світлинах розкрили в гумористичному плані свою сутність.

Рівненський гумористичний «КРОК»

Ведучий Рівненської Ліги Сміху, голова журі Чемпіонату «КРОК», Руслан Алексіюк поділився своїми враженнями:

 

-Перший тур – відбувся. Не все було ідеально, проте і я особисто і кожен глядач – змогли побачити професійне зростання команд в порівнянні з фестивалем. Колективи дійсно стали «відчувати сцену», гумор став довершенішим, а теми для жартів обрано – вельми вдало і цікаво.

 

У першій половині змагань – перемогу вибороли найдосвідченіші – команда-учасниця Рівненської Ліги Сміху «Майлі Сайрус», а ось другу сходинку досить несподівано посів «Супермен», монокоманда з тренером Олегом Міскевичем. А третє місце – розділили набравши однакову кількість балів відразу три колективи «Крик Вільгельма», «Збірна ППФ» та «Принц».А ось в другій частині 1/8 – беззаперечними лідерами стала команда «Аби Хто» з Рівненського економіко-технологічного коледжу, які не тільки посіли перше місце у своїй групі, а й очолили турнірну таблицю за підсумками І туру. Друге місце – заслужено виборола шкільна команда «неАдеквати», що представляла НВК №12, а третє і четверте відповідно «Збірна Різних» МЕГУ та «Час ввімкнути фантазію» РЕТК НУВГП.

Топ-5 коміків Рівного

 

Варто додати, що в цьогоріч чемпіонат відбувається за новими правилами та реалізується дякуючи Громадському Бюджету міста Рівне.

, , переглядів: 1 374

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *