У РДГУ розіграли Студентський кубок КВН

Збір коштів на потреби армії України
16.05.2017

 

Днями у рівненському державному гуманітарному університеті команди –« З села до міста», «Дикий ринок», «Нічого зайвого» та «З перцем» розіграли між собою Студентський кубок КВН. Найсмішнішими журі визнали «Дикий ринок»

Учасники команди – переможниці Михайло Гайдиш та Ярослав Трохимчук розповіли, що неабияк здивовані та задоволені перемогою, хоч і вважають, що всі представлені команди достойні перемоги.

 

Михайло: Ми дуже довго готувались. Враження від гри чудові. Всі команди показали нам гідну конкуренцію. Навіть до останнього конкурсу було не ясно хто переможе. Зал підтримав нас трохи більше, їм видніше.

 

Ярослав: Ми задоволені тим, що виграли. Ми навчаємось на 5 курсі і основною нашою ціллю було порадувати наших вболівальників, які нас підбадьорюють та  підтримують і піти красиво. Ми дуже вдячні всім організаторам та командам, які нам склали конкуренцію.

Голова громадської організації «Студентська рада РДГУ», Юрій Коняхін, розповів, як готувався захід та на якому рівні він пройшов:

-Взагалі, такі дійства важко організувати. Це довгий час репетицій. На –жаль цього року участь прийняло лише 4 команди, зазвичай їх 5 -6. Я думаю, що мій культурно – масовий комітет молодці, вони зі всім справились. Перемогла справді найсмішніша команда, хоч всі команди сьогодні показали досить високий рівень.

До теми:

Як у Рівному жартували школярі

У Рівному пройшла “Ліга Сміху”

Топ-5 коміків Рівного

, , переглядів: 1 634

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *