У Рівному відбудеться концерт народного хору імені Григорія Верьовки (+АФІША)

Збір коштів на потреби армії України
31.03.2017

У Рівному відбудеться концерт народного хору імені Григорія Верьовки (+АФІША)

28 квітня 2017 року в залі Рівненського міського Будинку культури о 19:00 відбудеться концерт Національного заслуженого академічного українського народного хору ім. Г. Верьовки.

Національний заслужений академічний український народний хор ім. Г. Верьовки – це унікальний художній колектив, який своїм досконалим мистецтвом репрезентує все найкраще з невичерпного джерела народної творчості всіх етнографічних регіонів України. Кількісний склад хору складається з 155 чоловік.

Читайте також: До Рівного з легендарною виставою «Боїнг-Боїнг» приїде Ольга Сумська

Понад 74 роки колектив зачаровує і хвилює серця чисельних шанувальників пісні своєю самобутністю і високохудожнім виконанням, дивовижним розмаїттям голосів, різнобарв’ям емоційності, душевною відкритістю та доброзичливістю, мудрістю народного гумору. Де б не виступав хор Верьовки — на рідних теренах чи в країнах близького зарубіжжя, у Європі чи на далеких континентах — скрізь українська народна пісня й танець полонять душу глядачів.

Як писала одна із західних газет: «Важко собі уявити мистецтво більш живе, ніж народна музика і танці України». У кожній країні, де проходили виступи, хор натхненно співає пісні її народу й обов’язково мовою оригіналу, що завжди особливо підкорює слухачів. Чарівна гармонія оркестру та темброве звучання розкриває красу та багатство народних інструментів.

Читайте також: До Рівного з великим сольним концертом завітає Христина Соловій

Танці багатонаціональної України, що виконує балетна група зачарує своєю енергетикою чоловічої та пластикою жіночої хореографії. Світ визнав великі заслуги хору, як творця надзвичайно оригінальних, самобутніх і водночас загальнолюдських пісенно-музичних скарбів, цілющої української пісні.

, , , переглядів: 1 300

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *