В Україні почали діяти нові правила авіаперевезень

Збір коштів на потреби армії України
22.03.2019

В Україні почали діяти нові правила авіаперевезень

З березня 2019 року в Українських аеропортах запрацювали нові правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу. Вони були затверджені Державною авіаційною службою, – повідомляє Аvianews. Так, одним з основних нововведень стала відмова від обов’язкової безкоштовної норми багажу. Буквально, Державіаслужба узаконила сформований статус-кво, коли авіакомпанії продавали квитки з України за безбагажними тарифами.

Також у нових правилах передбачена плата за реєстрацію в аеропорту, яка вже не один рік стягувалася деякими авіакомпаніями. Новими правилами передбачено зміну часу закінчення реєстрації і посадки у літак. Якщо старі правила зобов’язували авіаперевізників закривати стійки реєстрації не раніше 40 хвилин до вильоту, а виходи на посадку – не раніше 10 хвилин до вильоту, то тепер ці терміни встановлені як 45 хвилин і 15 хвилин відповідно. Варто також зазначити, що з правил прибрали вимогу про обов’язкове безкоштовне надання всім пасажирам прохолодних напоїв. Тепер пасажир може розраховувати тільки на воду по запиту.

У розділі про класи обслуговування в перелік додано перший клас. Також Служба прибрала мінімальну норму відстані між кріслами. Зокрема, якщо раніше авіаперевізники повинні були встановлювати сидіння з кроком не менше 31 дюйм в бізнес і преміум-класі і не менше 29 дюймів в економ-класі, тепер ця норма не закріплена законодавчо і залишена на розсуд авіакомпанії.

, , переглядів: 1 071

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *