Як прибрати цвіль у ванній: поради

Збір коштів на потреби армії України
18.05.2022

Як прибрати цвіль у ванній: поради

Цвіль на стелі та стінах у санітарній кімнаті не тільки псує зовнішній вигляд, але також становить серйозну загрозу здоров’ю.

Здавалося би, парадокс: ванна кімната, призначена насамперед для підтримки чистоти тіла, у певний момент може стати справжнім розсадником такого небезпечного явища, як цвіль.

Справа в тому, що у більшості квартир ванна – це найсиріше приміщення. І за найменшої затримки вологи і пари, а також за відсутності тепла і нормальної вентиляції створюються найкращі умови для розвитку грибка на стінах. Як позбутися цвілі у ванній кімнаті, читайте в наших лайфхаках.

Як прибрати цвіль у ванній кімнаті: лайфхаки

Лайфхак 1. Хлор

Використовуйте побутові речовини, до складу яких входить хлор. Він досить ефективний у боротьбі з пліснявою. Нерозбавленим засобом із хлором обробляється заражена ділянка. Бажано при цьому добре провітрити приміщення.

  • Лайфхак 2. Оцет

Підійде 6%-й або 9%-й столовий оцет . Це гарний антисептик. Змочіть губку або серветку, у нерозбавленій рідині, протріть запліснілу зону у ванній і залиште до повного висихання. Потім промийте водою. Це бажано робити в кімнаті, що провітрюється.

  • Лайфхак 3. Сода

Сода – ще один натуральний антисептик, який допомагає боротися з грибком. Вона розводиться із розрахунку 1 ч. ложка на 1 склянку води. Потім нанесіть губкою розчин на осередок зараження і можете залишити не змиваючи.

  • Лайфхак 4. Мідний купорос

Заражену ділянку спочатку потрібно обробити мильною сумішшю, а потім обприскати водним розчином мідного купоросу. Після висихання повторюють процедуру ще 2-3 рази.

  • Лайфхак 5. Перекис водню

Перекис – безпечна, дешева й ефективна рідина у боротьбі з пліснявою. Її можна придбати в аптеці. Майте на увазі, що при обробці кольорових поверхонь перекис може їх вибілити.

  • Лайфхак 6. Бура

Цей природний мінерал має високі антисептичні властивості. Візьміть 1 склянку бури на 2,5 л води, розмішайте та обробіть проблемну ділянку. Дочекайтеся, щоб він висох, потім зніміть сухою тканиною кристали.

Джерело: https://lifehack.segodnya.ua/

переглядів: 3 247

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *