Скільки отримала держава від “льотчиків” на авто

Збір коштів на потреби армії України
25.09.2020

Скільки отримала держава від “льотчиків” на авто

Вже понад три місяці в Україні працює нова система фотовідеофіксації порушень швидкісного режиму на дорогах, завдяки якій водії стали рідше перевищувати швидкість, а бюджет поповнився на 100 мільйонів гривень.

Про це в ефірі телеканалу “ДОМ” повідомив директор Департаменту комунікації Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко, передає Укрінформ.

“833 тисячі 849 постанов за наслідками порушень безпеки дорожнього руху, зафіксованих в автоматичному режимі. Між іншим, оплачено 645 тисяч — тобто хороші 70% порушників свідомо, самостійно йдуть і оплачують штрафи, зафіксовані в автоматичному фото- і відеорежимі. Хоча є і злісні неплатники теж. Але головне, що ті ділянки, де встановили ці камери, — це ділянки підвищеної аварійності.

Патрульна поліція використовувала ці ділянки саме тому, що на них було багато дорожньо-транспортних пригод через перевищення швидкості. Якщо у 2019 році ДТП з потерпілими на цих ділянках було 37, то у 2020-му – лише 13, тобто зниження втричі. Безумовно, кожне зниження, кожна відсутність дорожньо-транспортної пригоди — це чиєсь збережене життя і здоров’я”, – сказав Шевченко.

За його словами, цю систему не зроблено для того, щоб збирати гроші з порушників до бюджету. Головне – це безпека дорожнього руху, щоб люди “психологічно менше ганяли по дорогах”.

, , переглядів: 685

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *